Menü
Sepetim

16:00'ya kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoda. Sabit Kargo ücreti tüm Türkiye için 120TL, 1500TL ve üzeri tüm siparişlerde Kargo ücretsiz.

Ödeme Yöntemleri

Güvenli Ödeme

Kaf Kumaş Korumalı Alışveriş hizmetini seçerek yaptığınız alışverişlerde "Siparişim istediğim gibi gelir mi?", "Kartım kopyalanır mı?" gibi endişeleriniz olmaz. PCI–DSS sertifikalı sistemimiz sayesinde ödeme esnasında kart bilgileriniz güvendedir.

Kolay İade

Almış olduğunuz ürünleri 7 gün içerisinde kullanıcı paneli İade İşlemleri'den basit, hızlı ve güvenle hem değişim hem iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Başlattığınız değişim veya iade işlemlerinin aşamalarını aynı bölümden takip edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Tüm ürünlerin kargolama işlemi, ödeme tamamlandıktan sonra 1 iş günü içerisinde gerçekleşir. Mesai saatlerinde verilen siparişler aynı gün kargolanabilir. Gönderi takip numarası ve diğer sipariş bilgilerine Siparişlerim bölümünden ilgili siparişin detaylarından ulaşılabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Beğendiğiniz ürünler, satın alma işlemleri, gönderi takibi veya toptan satına alma işlemleriniz gibi yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konu için İletişim sayfasından bizlerle iletişime geçebilir, bu bölümden bildirim oluşturabilirsiniz.

Satın alma seçeneklerimiz iki farklı yönteme ayrılmaktadır. Birinci yöntem, “İyzico Sanal Pos” entegrasyanu ile sağlanan sertifikalı ve güvenli ödeme yöntemimizdir. Bu entegrasyon sadece ödeme anında devreye girmekte, ve aynı zamanda alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanızı sağlamaktadır. Satın alma esnasında para birimi olarak sadece Türk Lira’sı (TRY) kullanılabilmektedir. Bir diğer satın alma yöntemi ise ‘Toptan Satış Talebi’ oluşturmak. Bu seçenek tam olarak bir satın alma yöntemi olmasa da, beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri toptan alımlar için size sunulacak yeni fiyat avantajından yararlanmanızı sağlayacaktır. Talep oluşturmak için de ‘İletişim’ sayfasını kullanabilirsiniz. Toptan satın alma talebiniz, Kaf Kumaş Ekibi tarafından 1 iş günü içerisinde değerlendirilmeye alınacak, yeni fiyat teklifini ve teslimat seçeneklerini sizlere iletilecektir. Sizlere sağlıklı bir geri dönüş sağlayabilmek adına, İletişim formuna girmiş olduğunuz bilgilerde bir yanlışlık olmaması ve aktif olarak kullanılan iletişim kanallarının beyan edilmesi süreci hızlandıracağını bildiririz. İletişim bilgilerindeki yanlışlıklardan kaynaklanan sorunlardan dolayı Kaf Kumas Ekibi olarak sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz.


Belirtilen yöntemlerinden farklı olarak diğer ödeme kanallarını kullanmak için ‘İletişim’ sayfasından Kaf Kumaş Destek Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bırakmış olduğunuz bildirimler 1 iş günü içerisinde değerlendirmeye alınacak, ve talebiniz/sorununuz için sizlere çözüm seçenekleri sunulacaktır. Kaf Kumaş ailesi olarak güvenli ve keyifli alışverişler dileriz.