Menü
Sepetim

16:00'ya kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoda. Sabit Kargo ücreti tüm Türkiye için 120TL, 1500TL ve üzeri tüm siparişlerde Kargo ücretsiz.

Hakkımızda

KISACA KAF KUMAŞ


Kaf Kumaş, kaliteli kumaşları perakende tüketicisiyle de buluşturmayı amaçlayan bir girişimdir. Öncelikle Türkiye’nin daha fazla markaya, daha fazla girişimciye ve büyüyen KOBİ’ye ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle perakende satışta bulunması zor olan birçok kaliteyi toptanın yanında www.kafkumas.com sayesinde perakendeye açıyoruz. Çıktığımız bu yolun birçok zorluğu var ancak hep birlikte aşacağımıza inancımız sonsuz. Sitemizde yer alan tüm kumaşlara e-ticaretin sağlamış olduğu imkanlarla kolayca erişilebilir, IYZICO, 3D Security ve SSL sertifika güvencesi ile ödeme yapabilir, anlaşmalı olduğumuz kargolar sayesinde siparişinizi birkaç gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


KAF KUMAŞTA SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

- PAKETLERİN HAZIRLANMASI

Gelen tüm siparişlerin kesilmesi saat 12:00 ile 13:00 arasında tamamlanıyor. Saat 15:00 a kadar faturalarının düzenlenmesi ve paketlerinin hazırlanması tamamlanıyor. Saat 15:00 ile 15:30 arasında çalıştığımız kargo firmasının kuryesi paketlerinizi teslim almak için geliyor. Bu nedenle öğleden sonra gelen siparişlerin kargo çıkışları bir sonraki gün yapılıyor. Kumaş satışı hazır ürün satışı gibi olmadığı için ve belli bir hazırlık süresi gerektirdiği için bu noktada sizden anlayış bekliyoruz. Gelen tüm siparişleri aynı gün çıkartmak için ciddi bir maraton içerisinde çalıştığımızı bilmenizi isteriz.


- PAKETLER KARGOYA TESLİM EDİLDİKTEN SONRA

Kargonuz yola çıktı. Lütfen gönderinizin güncel durumunu kendiniz de takip ediyor olun. Kargo hareketleri her şube tarafından sms ile bildirilmiyor. Bu da size ulaşılamadığında kargoların geri gelmesine neden oluyor. Kargo firmalarından kaynaklı gecikmelerin yaşanmaması ve mağduriyetlerin oluşmaması için kargonuzun 4-5 iş günü içerisinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aksi bir durum söz konusu olduğunda size bildirdiğimiz kargo firması ve takip numarası ile kargonuzun durumunu ilgili kargo firmasından sorgulatarak öğrenebilirsiniz. Kargonun güncel durumunu öğrenmek için bizle iletişime geçmenize gerek yoktur. Size kargonuzu takip edebileceğiniz kargo takip numarası e-mail ile bildirilmektedir. Lütfen bize yazmadan önce e-mail kutunuzun “gelenler” veya “spam” bölümünü kontrol ediniz. Bu konuda sizden gerekli entegrasyon ve anlaşmaları tamamlayana kadar iş birliği bekliyoruz. Paketlerin hızlıca hazırlanıp teslim edilmesi bizden; takip edip hızlı teslimat sağlatmak sizden. İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Kumaşlarımızın güzel ürünlere dönüşmesi ve başkalarını da mutlu etmesi dileğiyle.


- TESLİMAT

Gelen ürünlerin keyfini çıkartın. Hepsi özenle üretildi, işini severek yapan kişiler tarafından hazırlandı ve bereketini görmeniz dileğiyle paketlendi. Kumaşlar bizden, şahane ürünlere dönüştürmek ve başkalarını mutlu etmek sizden. Hayırlı olsun.


- YAŞANMASI MUHTEMEL SORUNLAR HAKKINDA

Kargonuz 4 iş günü içerisinde hala yola çıkmadıysa; yüksek ihtimal aşağıdaki sorunlardan biri yaşanmış olabilir.
* Ürünün stok durumuyla ilgili bir sıkıntı olabilir (Bu tarz durumlarda biz iletişime geçiyoruz)
* Ürününüz paketlenmiş, kargoya teslim edilmiş ancak kargo şubesi tarafından çıkışı yapılmamış olabilir (bunları bazen bizde fark edemiyoruz, alıcı şube yoğunsa çıkış yapılmıyor)
* Paketiniz kaybolmuş olabilir (Maalesef yaşanabilen sorunlar arasında)
* Kargo yola çıkmış, size takip no iletilmiş ancak siz fark etmemiş olabilirsiniz. Teslimat şubesinin eleman kalitesi değişken olup, bazen dağıtıma çıkarmadıkları kargoları ulaşılamadı gerekçesiyle geri getiriyorlar. Paketiniz size ulaşmadıysa iadeye düşmüş veya teslimat şubesinde bekliyor olabilir.


Bu tarz durumlarda destek hattımızı kullanarak bizle iletişime geçebilirsiniz. Tanıştığımıza memnun olduk. Keyifli alışverişler dileriz…


KAF KUMAŞ EKİBİ