Menü
Sepetim

16:00'ya kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoda. Sabit Kargo ücreti tüm Türkiye için 80TL, 1200TL ve üzeri tüm siparişlerde Kargo ücretsiz.

Termo Transfer Baskı | T-Rex

Termo Transfer Baskı | T-Rex
Termo Transfer Baskı | T-Rex
Ürün Özellikleri
Nerede KullanılırTermo transfer baskı, bir tasarımın veya desenin sıcaklık ve basınç kullanılarak bir yüzeye aktarılması işlemidir. Termo transfer baskı, tişörtler, şapkalarda kullanılabilir.
Termo transfer baskının nasıl uygulandığına dair temel adımlar:
Transfer Kağıdı Seçimi: Tasarımınızı transfer etmek için uygun olan termo transfer kağıdını seçin. Bu kağıtlar genellikle sıcak presleme dayanıklıdır ve tasarımın malzemeye aktarılmasını sağlar.
Isı Presleme Cihazının Hazırlanması: Isı presleme cihazı, tasarımın malzemeye aktarılacağı sıcaklık ve basıncı sağlar. Cihazın sıcaklık ve basınç ayarları, kullanılan malzemeye ve termo transfer kağıdının türüne bağlı olarak belirlenir.
Transfer Kağıdının Malzemeye Yerleştirilmesi: Tasarım, termo transfer kağıdı aracılığıyla malzemenin üzerine yerleştirilir. Kağıdın ve malzemenin düzgün bir şekilde hizalanması önemlidir.
Sıcak Presleme: Isı presleme cihazı, belirlenen sıcaklık ve basınç ayarlarıyla tasarımın malzemeye aktarılmasını sağlar. Bu adım, termo transfer kağıdının mürekkeplerini malzemeye bırakarak tasarımın geçişini gerçekleştirir.
Soğuma ve Kağıdın Çıkarılması: Tasarımın malzemeye geçiş süreci tamamlandığında, malzeme bir süre soğumaya bırakılır. Ardından, termo transfer kağıdı dikkatlice çıkarılır.
DiğerBoyu: 26 cm
En: 21 cm
Termo Transfer Baskı | T-Rex
  • Model: TRMTRANSFER-TREX
  • Stok Durumu: 10 Adet Mevcut
  • (*) Satışlarımız metre cinsinden olup, fiyat 1mt fiyatıdır.
    (*) 1 birim satın aldığınızda size "(1mt) x (Kumaş Eni)" kadar kumaş gönderilir.
55,00TL
Vergiler Hariç: 50,00TL
Kaf Kumaş OEKO-TEX Sertifikası
- Bu ürün 'OEKO-TEX Standart 100' sertifikasındaki şartlara uygun olarak üretilmiştir.